[email protected]
EN
EN
AR
FR
HI
KO
PT
RU
ES
TL
ID
VI
TH
TR
MS
UR
BN
TA
SI
UZ
So'rov yuborish
Bosh sahifa
Biz haqimizda
Mahsulotlar
Ko'ylak oqimi
Suit oqimi
Ish oqimi
Jiboy qalinligi
Atrof fabricasi
Iplak
Voil tissuli
Istiqbol
Ko'ylek
Kostyum
Ish Kiyimi
Jiboy
Ko'ylak
Plashka
Yangiliklar va Kengash
Biz bilan bog'laning
Bosh sahifa
Biz haqimizda
Mahsulotlar
Ko'ylak oqimi
Suit oqimi
Ish oqimi
Jiboy qalinligi
Atrof fabricasi
Iplak
Voil tissuli
Istiqbol
Ko'ylek
Kostyum
Ish Kiyimi
Jiboy
Ko'ylak
Plashka
Yangiliklar va Kengash
Biz bilan bog'laning
So'rov yuborish
Bepul taklif oling
Bizning vakilimiz tez orada siz bilan bog'lanadi.
Email
Mobil / Whatsapp
Ism
Kompaniya nomi
Message
0/1000
YUBORISH
Bosh sahifa
/
Mahsulotlar
Bosh sahifa >
Mahsulotlar
Barcha mahsulotlar
Ko'ylak oqimi
Poliester/Pompalon oqimi
Poliester/pompalon spandeks
100%Pompalon
Pompalon spandeks
Poliester viskoz
Poliester viskoz spandeks
Suit oqimi
Poliester viskoz
Poliester viskoz spandeks
Ish oqimi
Poliester pamidu
100%Poliester
100%Pompalon
Jiboy qalinligi
Poliester pamidu
100%Poliester
100%Pompalon
Atrof fabricasi
100% Poliester toshlari
Iplak
Poliester pamidu
100%Poliester
100%Pompalon
Voil tissuli
100%Poliester
Mahsulotlar
80% poliester 20% paxta ish kiyimlari mato 195gm
80%Poliester 20%paxta ish kiyimli materiali 235gsm
80% poliester 20% paxon ish kiyimli materiali 290gsm
90% poliester 10% paxon ish kiyimli materiali 180gsm
90%Poliestir 10% paxon ish ro'yxati stikida 195gsm
90%Poliestir 10% paxon ish ro'yxati stikida 235gsm
100% poliester ish kiyimlari mato 195gm
100%Politester ish kiyimlari mato 240 gramm
100%Pomaxolali ish kiyimlari mato 150gm
100%Pomaxolali ish kiyimlari mato 195gm
100%Pomaxola ish kiyimlari mato 235gm
65%Poyeester 35% paxta cho'tka mato 90gm
Oldingi
1
2
3
4
5
6
...
9
Keyingisi
Copyright © 2013-2024 by Hebei Gaibo Textile Co., Ltd.
MAXFIYLIK SIYOSATI
BOSH SAHIFA
Mahsulotlar
Elektron pochta
Tel